Projekty

A co jeśli powiem że najbardziej konwertująca i do tego Polska reklama w Europie nie pokazywała produktu ? Co jeśli najbardziej rozpoznawalna marka w Polsce z branży spożywczej inwestuje mocno w marketing chociaż przewodniczący rady nadzorczej twierdzą - Po co? przecież to tylko rodzynki - Być może warto spojrzeć na swoją markę, jej wizerunek i dostępność, trochę bardziej krytycznie. Masz tylko 20% szans na sukces firmy.

Photobashing

Reklama jest pierwszym kontaktem klienta z marką. Wpływanie na otoczenie produktu i detale świata w którym się znajdują pomaga odbiorcom poczuć się jego częścią. Pomimo iż sprzedawcy w marketach twierdzą że zdjęcie wykonane za pomocą telefonu iPhone SE i lustrzanki cyfrowej Canon 500D ma prawie jednakową rozdzielczość, monitory 4K w tej kwestii są bezlitośnie dokładne.

Digital painting

Czasami zdjęcia to za mało aby pobudzić wyobraźnię. Do prezentacji wielkich pomysłów mogą być niezbędne formy koncepcyjne. Optymalnym rozwiązaniem jest praca na poziomie cyfrowej ilustracji, dzięki której każdy jest w stanie zrozumieć jak odważnie designer myśli o reklamie.

Mobile & more

W roku 2014 ilość użytkowników mobilnych przekroczyła liczbę użytkowników komputerów stacjonarnych. Używa się ich przeważnie w godzinach 10.00-17.00 natomiast w pozostałych godzinach  tabletów i komórek. Klientów w roku 2018 wciąż zaskakuje pytanie - Ok, a co z wersją mobilną?

Zainteresowan(a)y współpracą?
Zapraszam do kontaktu. Później możesz zwolnić swojego designera.

copyright  PanKreacja 2018